Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
03.12.2016, 08:46
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Недоверие
Недоверие
inaaaaaДата: Четвъртък, 27.02.2014, 18:42 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте, 
Със приятеля ми имаме проблем. Той не ми вярва и каквото и да казвам и да правя не променя нещата. Постоянно казва, че го лъжа, че се виждам с други мъже, а даже и след много разговори и скандали и нерви да признае, че най-вероятно сега не се виждам с други, то нищо не може да го убеди, че не съм била с други преди в началото на връзката ни. Казва , че не е изневярата това, което го тревожи а факта , че не може да ми вярва. И заради това подлага всяка моя дума на съмнение. В неговото съзнание аз го лъжа и нищо не може да го убеди в противното. Помолих го да поговори с някой за това свое недоверие, обаче не иска защото за себе си се чувства прав, не мисли , че проблема е в него, а в мен , аз съм лъжкиня. Само че аз не го лъжа, не се виждам с други, никога не съм му изневерявала и вече не знам какво да направя.

mariya_koevaДата: Четвъртък, 27.02.2014, 21:47 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, inaaaaa,

прочетете тази статия, която съм написала - http://www.psiholozi.com/3/post/2012/10/132.html - и ще Ви се изяснят доста неща.

Ако имате някакви въпроси към мен, не се колебайте да ме попитате.

Мария Коева
(помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Недоверие
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016