Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 00:21
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Любов (Как да постъпя)
Любов
jasonДата: Сряда, 12.02.2014, 21:40 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 3
Статус: Офлайн
Здравейте,

пред месец се разделих с приятелката ми и сега се чувствам много зле и не знам какво да правя с живота си.
През цялото това време станах на 200% че това е моя човек и че не искам да го изгубя.
Причините за раздялата са че в определен период от време се затворих в себе + проблеми в семейството ми за които не споделих с нея с цел да не я товаря с моите проблеми.Всичко това я накара да се чувства несигурна и не обичана въпреки че не е било така,просто не съм го показвал толкова уверено.В момента тя излиза с друг човек които е доста по-голям от нея с 12-13г,а тя е на 24.
Много се притеснявам за нея ,но тя не чува като и говоря някой неща.Говорил съм с нея няколко пъти за това че разбрал,видял съм грешките си и искам пак да сме заедно,но тя не иска да се върне.Искам да си я върна защото вътрешно усещам че това е моя човек в живота ми,но в момента съм безсилен и не знам какво да правя,моля за съвет.

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Любов (Как да постъпя)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016