Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Сряда
07.12.2016, 12:33
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Имам нужда от съвет
Имам нужда от съвет
confusedgirlДата: Събота, 25.01.2014, 14:41 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте .. Аз съм момиче на 15 години. Преди 22 дни се разделихме с гаджето ми. . Бяхме заедно два месеца и половина.. Той скъса с мен,защото обичал бившето си гадже, с която били две години заедно .. Почувствах се съсипана,защото го обикнах.. Раздадох се напълно в тази връзка.. И изведнъж всичко приключи .. Не ме търси вече .. След като скъсахме с него, няколко дни след това един приятел ми призна,че ме обича.. Прави толкова мили неща за мен.. Пише ми стихотворения, и т.н.. Харесва ми какъв човек е, как мисли, ние сме еднакви.. Започнах да го харесвам, казах му.. Но не знам.. Чувствам се изтощена от миналата връзка.. Уморена от всичко.. Не знам какво да направя, от една странс искам да съм с него, от друга не знам.. Наистина не знам какво да правя .. А и не искам да го нараня..

mariya_koevaДата: Неделя, 26.01.2014, 01:22 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравей, confusedgirl!

Разбирам болката ти. Ти си се влюбила в това момче, полагала си усилия за тази връзка, но в един момент нещата просто са приключили за него. Нямаш вина за това. Нито пък той. Даже е хубаво, че е бил искрен с теб за чувствата, които изпитва към момичето, с което е бил, вместо да прикрива това от теб и да ти изневерява. Два месеца и половина са много малко време, през което можеш да опознаеш един човек. Повярвай ми, колкото и да са силни чувствата, на този етап нямаме достатъчно познания към човека, с когото сме. Ти си едва на 15 години! Нищо не приключва с тази връзка. Ще видиш, че след известно време, когато пораснеш още повече и се промени светогледът ти както за живота, така и за любовта и интимните връзки като цяло, може и да видиш, че това момче не е било най-подходящото за теб. Запази хубавите спомени от тази връзка и продължавай напред! Не се въвличай в следваща връзка толкова скоро, защото ще се окаже, че следващото момче е "заместител" на предишното, просто за да не бъдеш сама и защото те е страх да се изправиш срещу болката, неприятните емоции и реалността! Бъди активна, опитай да не се самосъжаляваш за нещо, което не е зависело от теб и продължавай да правиш нещата, които обичаш, обкръжена от хората, които те обичат и уважават!

Мария Коева

www.mariyakoeva.weebly.com

medenka777Дата: Tuesday, 17.06.2014, 15:44 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Съобщения: 2
Здравейте,нова съм тук,имам нужда от съвети,защото съм на път да полудея.Накратко с приятелят ми сме заедно от 3години,живеем заедно,имахме много трудности и сложни отношения,което уж е минало,но както и преди и сега,секса ни е прекалено рядко.Инициятора съм винаги аз,вече ме дразни много това.Преди изневерих,но не искам да го правя повече,какво семейство ще сме така.Той няма физически проблеми,все едно не се сеща.Понякога ми е споделял ,че това,че не му вярвам напълно го тормози,но как да вярвам на мъж,който за 3 години ме е пожелавал един път,винаги аз, тези неща влиаят,но дори когато отношенията са прекрасни,играе на лаптопа с часове,после му се доспива и т.н. . Много ми писна,не вярвам,че ще има промяна,мисля за раздяла,уморена съм,това ме депресира,скапва ме.Посъветвах го да провери все пак тестостерона,да намали алкохола,постоянно се карам с него тези дни,дразни ме всичко,аз обичам секса,ужасно е.

mariya_koevaДата: Tuesday, 17.06.2014, 18:45 | Сообщение # 4
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, medenka777!

Не мога да Ви кажа защо и има ли някаква причина приятелят Ви да не е инициатор за сексуалните взаимоотношения помежду ви, но съветът ми е деликатно да стигнете до отговора. Опитайте се да узнаете дали в предишните си връзки също е бил пасивен. След като казвате, че той няма физически проблем, значи причината е някъде другаде. Не мисля, че НЕ Ви желае. Ако беше така, нямаше да иска да прави секс с Вас, даже и когато сте била инициаторът за това. А и може да е свикнал, че Вие ще сте тази, която ще "води". Причини може да има много. Съветвам Ви, ако проблемът не се реши скоро, да се обърнете към семеен психотерапевт.

P.S. Ще използвам случая, за да помоля всеки нов потребител във форума, който се нуждае от съвет, да сподели за проблема си в отделна тема. Всеки човек е със свои собствени терзания, емоции и чувства и за да може всеки да има лично пространство тук, ще съм благодарна, ако изпълните молбата ми.

Мария Коева
(помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

medenka777Дата: Сряда, 18.06.2014, 17:13 | Сообщение # 5
Новорегистриран
Съобщения: 2
Здравейте,винаги е бил,не особенно активен,можеби само в началото на вразките си,той като цяло не активен и при свалките,аз съм първата,която той е свалил,а не тя него,и секса беше много чест и добър.
Извинявам се,но не открих къде да напиша историята си.

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Имам нужда от съвет
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016