Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:39
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 2«12
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Влюбена съм в зъболекаря си
Влюбена съм в зъболекаря си
rosalie_haleДата: Неделя, 30.10.2016, 19:49 | Сообщение # 11
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 3
Статус: Офлайн
Притеснявам се, дали не съм се заблодила и да съм изтълкувала погрешно казаните думи от него и милото му държание с мен,както и тази прекрасна усмивка.Не знам дали трябва да говоря с него,че имам по по специални симпатии,а може би и чувства към него.А той не ми излиза от главата,вече месеци наред.Не мога да се концентрирам,не мога да уча,да се средоточа.

mariya_koevaДата: Неделя, 30.10.2016, 20:59 | Сообщение # 12
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, rosalie_hale!

Аз не бих могла да кажа дали той има по-специални симпатии към Вас. От това, което описвате, аз поне не виждам нищо повече от една обикновена любезност и добро отношение към пациента. Да, поговорили сте си, разговорът е бил приятен, той като професионалист Ви е успокоил преди процедурата. Това, че Ви е казал да не идвате само по лоши поводи, също не мисля, че е нещо кой знае какво. Но това е мое мнение. Мисля, че сте достатъчно голяма, за да усетите дали той изпитва нещо повече към Вас. Моят съвет е на този етап да не избързвате с признания от рода на "колко те обичам", а да оставите нещата на времето. То със сигурност ще Ви покаже това, което искате да разберете.

Желая Ви успех!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Влюбена съм в зъболекаря си
Page 2 of 2«12
Search:

Boyanova © 2016