Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Петък
09.12.2016, 23:09
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 212»
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Влюбена съм в зъболекаря си
Влюбена съм в зъболекаря си
nana123Дата: Неделя, 08.12.2013, 15:42 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 5
Статус: Офлайн
От известно време съм влюбена във моят зъболекар . Пратих му писмо и той ми се обади ,не успяхме да говорим защото ме беше срам и дадох на една моя приятелка да говори с него но той мислеше че говори със самата мен , заинтересувал се как съм но после тя изпадна в паника и си изтарва телефона и аз от притеснение му затворих . От тогава не ме е търсил? Дали не ми е сърдит за дето му затворих така ?

BoyanovaДата: Tuesday, 10.12.2013, 15:31 | Сообщение # 2
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
nana123, за да разберете отговорите на въпросите, които Ви вълнуват, следва да поговорите лично със зъболекаря си на място, не по телефона и не да пращате друг да коментира вместо Вас.

психолог Л. Боянова

nana123Дата: Сряда, 11.12.2013, 20:20 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Boyanova, Blagodarq wi za otgovora . No kakvo da mu kaja zdrawei az sam pacientkata wi i te hareswam biggrin i ima golqma razlika vav vazrasta ni oswen towa si ima i priqtelka nishto lichno kam neq no si go obicham :))) mislq da mu pratq pismo za koleda i nowa godina

BoyanovaДата: Четвъртък, 12.12.2013, 19:45 | Сообщение # 4
Админ
Здравейте отново nana123,

Допълнителната информация, която споделяте, променя коренно положението.

При условие, че Вашият зъболекар има сериозна връзка, а Вие давате на Ваша приятелка да му звъни от Ваше име- запитайте се- това поведение на 19г. човек ли е, каквато възраст споделяте в профила си или е поведение на доста по-малък такъв?

Очевидно зъболекарят е направил своя избор за партньор в живота си и това не сте Вие. Ако е изпитвал нещо към Вас- той би Ви потърсил.

След като зъболекарят вече е направил своя избор за партньорка в живота си, то Вие няма необходимост да постъпвате по детски и да продължавате да го притеснявате.

Следва да преразгледате поведението си и да постъпите като зрял възрастен човек.

психолог Л. Боянова

nana123Дата: Неделя, 15.12.2013, 12:09 | Сообщение # 5
Новорегистриран
i az imam telewizor wkashti ama hodq na kino a i dali tolkowa darji na priqtelkata si sled kato mi se obadi ????

nana123Дата: Неделя, 15.12.2013, 12:10 | Сообщение # 6
Новорегистриран
a i towa e samo priqtelka ne e jena biggrin tai che. Wie ne ste pro4eli dobre ne priqtelkata mi a toi sam me potarsi  pri towa 2 pati tq mu digna zashtoto me be sram

Съобщението е редактирано от nana123 - Неделя, 15.12.2013, 12:32

BoyanovaДата: Неделя, 15.12.2013, 15:19 | Сообщение # 7
Админ
nana123,

Пратихте му писмо и той се обадил, а Вие, като един 19 г. човек, връчихте телефона на, цитирам Вас:

"на една моя приятелка да говори с него но той мислеше че говори със самата мен , заинтересувал се как съм но после тя изпадна в паника и си изтарва телефона и аз от притеснение му затворих."

С доуточнението:

"toi sam me potarsi  pri towa 2 pati tq mu digna zashtoto me be sram "

Вие бихте ли приели това за истината? Аз не бих. По-вероятно е друго- приятелката Ви да е звъняла от ваше име?

Но дори и да греша и зъболекарят да е звънял...

19 годишните не дават телефона на друг, защото ги било срам. Това правят по-малките и то тогава, когато вътрешно усещат, че са направили нещо нередно.

Знаете ли, ако сте на 19г., това по-долу, което ще цитирам, въобще нямаше да го пишете:

"a i towa e samo priqtelka ne e jena"

Щяхте да знаете, че много хора не сключват брак, но са на семейни начала. За 19 годишна изглежда не го знаете?

Освен това нямаше на базата на 2 обаждания, в които човекът се е заинтересовал как сте, да задавате въпрос като този:

"a i dali tolkowa darji na priqtelkata si sled kato mi se obadi "

Съветът ми към Вас си остава същият:

След като зъболекарят вече е направил своя избор за партньорка в живота си, то Вие няма необходимост да постъпвате по детски и да продължавате да го притеснявате.

Следва да преразгледате поведението си и да постъпите като зрял възрастен човек.

психолог Л. Боянова

rosalie_haleДата: Събота, 22.10.2016, 16:58 | Сообщение # 8
Новорегистриран
Съобщения: 3
Аз също се влюбих в моя зъболекар.На 21 години съм и тази година ми се наложи да ходя назъболекар много често и постепенно се влюбих в него.От лятото съм емоционално нестабилна, почти всеки ден плача,не съм на себе си и не спирам да си мисля за него.Не знам какво да правя, дали трябва да говоря с него за чувствата си.Всички ми дават различни съвети и ме объркват още повече.Едни казват да говоря с него директно,други че една жена не може да отиде и да каже такова нещо на един мъж.Вярно,че съм се обедила,че мъжете са станали страхливи в последно време.Но ако реша да му кажа, как да го направя, да му се обадя и да го поканя на кафе или да го помоля да се видим само за да му кажа нещо и да му кажа,че съм влюбена в него.От толкова много мисли имам усещането,че ще полудея.

Съобщението е редактирано от rosalie_hale - Събота, 22.10.2016, 16:59

mariya_koevaДата: Неделя, 23.10.2016, 19:17 | Сообщение # 9
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, rosalie_hale!

Преди да направите каквото и да било, трябва да си отговорите на няколко въпроса - На колко години е той?, Семеен ли е?, Има ли приятелка?, Има ли според Вас някакъв шанс да отвърне на чувствата Ви? Ако с него имате голяма разлика във възрастта или ако е семеен например, смятам, че е по-добре да насочите вниманието си към някой друг. Но ако с него имате малка разлика във възрастта, той не е обвързан и усещате, че той също има някакви симпатии към Вас, може да пробвате да се сприятелите с него в социалните мрежи (като за начало), да инициирате някакъв разговор, да му предложите да излезете някъде (съвсем приятелски, като за начало). След това, ако и двамата наистина усетите, че се харесвате, имате общи интереси и теми за разговор, допадате си като характери, нещата ще се наредят от само себе си.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

rosalie_haleДата: Неделя, 23.10.2016, 23:07 | Сообщение # 10
Новорегистриран
Съобщения: 3
Той е на около 27 г.Всеки път когато отида ми се усмихва с една широка усмивка.Трябваше да ми вадят мъдрец( друг зъболекар-хирург ми го вади) и мен ме беше много страх и той ми каза,че ще бъде там и ме погали по ръката.В деня на ваденето на зъба,бяхме останали останали отвън и си поговорихме,преди да вляза за операцията.Когато казавах нещо за себе си, напримерно на кой етаж живея, че съм родена през зимата, и че обичам по-студеното време,той веднага ми каза,че и харесвал по-студеното време,че живее на 7 етаж и е роден есента.Пашегува се,че сега заради мен трябва да работи в другия кабинет.Пожела ми успех преди да вляза в кабинета за операцията и каза,че ще влезне по някое време за кураж и да види как вървят нещата.След като влязох и се настаних на стола,той дойде след няма и 2 минути,после след известно време пак дойде.
Един път когато отивах отново,защото имах проблем, споделих че всяка седмица ми се налага да идвам при тях.Тогава ми каза,че нямал нищо продив да идвам стига да не е било по такива лоши поводи.

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Влюбена съм в зъболекаря си
Page 1 of 212»
Search:

Boyanova © 2016