Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 00:17
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » любов или сделка (да живеем с удобния партнжор или с този когото обичаме)
любов или сделка
natalia_stefanovaДата: Сряда, 24.07.2013, 01:17 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Разведена съм с дете на 13 год. С бившия ми мъж съм била 13 год. След раздялата живях 1 год с партньор с когото имах много проблеми - много се обичаме - аз го усещам като духовен брат и моя половинка и много го обичам, но ми е трудно да живея с него. Той е несериозен, не издържа на житейски проблеми, все някой му е виновен, все се оплаква, погълнат е от работата си, няма елемнтарни навици - спи по диваните с дрехите и въпреки моите увещания и опити да го превъзпитам не се поучава.  Детето ми го обожава - имат страхотна връзка, той е щедър към мен и живота с него е приключение, но в моята глава аз имам друг стериотип оот които не мога да се откъсна. Сега той ми постави условие да реша дали да бъдем пак заедно тъй като сме разделени от 6 месеца и той прави всичко възможно за да ме върне, но аз имах 2 краткотрайни връзки след него и сякаш всичко ми се е причупило - не мога да правя секс с него, гадно ми е като ме целува. Споделих му го - той не настоява за секс. Какво да правя - дали даа започна с него пак или да го зарежа. Приятел ми е и аз го обичам.

cecivalchanovaДата: Сряда, 24.07.2013, 08:20 | Сообщение # 2
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Quote (natalia_stefanova)
аз го усещам като духовен брат и моя половинка и много го обичам, но ми е трудно да живея с него.
Мисля, че сама си си отговорила. Ти обичаш този човек като приятел, а не като мъж. За една връзка обаче освен всичко друго са много важни и сексуалните отношения. Ако се съберете и заживеете без интимност, тогава няма да сте двойка, а съквартиранти. И това е вариант, но мен не би ме устройвал. Отговори си дали теб те устройва такава "съквартирантска" връзка.

Съобщението е редактирано от cecivalchanova - Сряда, 24.07.2013, 08:30

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » любов или сделка (да живеем с удобния партнжор или с този когото обичаме)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016