Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
03.12.2016, 08:44
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Моля ви помогнете ми......
Моля ви помогнете ми......
betito2Дата: Петък, 15.03.2013, 14:34 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 3
Статус: Офлайн
Здравеите,казвам се Беатрис на 18 години съм и от 3 години ходя с едно момче,всеки път щом се разделим аз изпадам в нервна криза,започвам да плача,немога да спя и това много ме натоварва.Не искам да бъда такава,не искам да мисля толкова за него,не искам да ме боли.От както съм с него ми е посягал 3 пъти,и при всяка наша раздяла тои ми говори,как аз ходя по други мъже,как тои никога не е бил виновен за нищо,и как винаги само него го е боляло.
Моля ви за съвет!Скоро си направих нов профил във феисбук и реших да му пратя на приятеля ми приятелство,всичко в профила беше различно,не бях аз а направих "fake profil" никога не съм си мислила,че тои ще пише такива работи на други момичета.Сложих малко по еротична снимка на профила,и тои каза:(Профилната ти снимка ми оправи настроението,в работата много ме натоварват.) и си писа с нея 2часа,дори и неми се обади да ме чуе как съм и се сасипах,просто боли ме много тои е на 27 и ми е много трудно пък и аз несъм кои знае колко голяма за да го определя.Но никога не съм мислила,че тои такова нещо ще направи.

Съобщението е редактирано от betito2 - Петък, 15.03.2013, 14:52

mariya_koevaДата: Събота, 16.03.2013, 11:58 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте!

Не мисля, че тази връзка Ви кара да се чувствате щастлива и пълноценна. По-скоро се опитвате да я съхраните от доста време насам, имайки предвид честите раздели с приятеля Ви. Такива отношения не могат да бъдат хармонични, още повече, че той си е позволявал да Ви посяга, а това негово поведение влиза в графата "физическо насилие", макар и на пръв поглед да Ви изглежда невъзможно. Всеки удар, шамар, блъскане, скубене и т.н. е признак на агресия. Мога да Ви посъветвам да страните от хора и ситуации, които могат да Ви навредят не само физически, но и психически и емоционално. Сексуално също, ако трябва да бъда изчерпателна за видовете насилие, които съществуват.

Относно фалшивия интернет профил - тази ситуация е още едно доказателство за Вас, че връзката Ви с този мъж е изчерпана. Когато един човек е влюбен и обича половинката си, той не се поддава на външни влияния. Да, понякога често виждаме снимки, които ни харесват. Нормално е. Нормално е и да отбележим колко хубава е снимката и/или човекът на нея. Но далеч не е ОК човекът до нас да пише и говори с провокативен тон и предизвикателни намеци. Споделяте, че не Ви се е обадил, въпреки че си е писал с "другото момиче". Това автоматично означава, че приятелят Ви е имал време, но не е искал да го сподели с Вас.

Сама трябва да си отговорите дали искате да продължавате да бъдете с човек, който Ви наранява, не Ви кара да се чувствате щастлива и Ви лъже, или предпочитате да прекратите отношенията си и да започнете на чисто. Вие сте млада, целият живот е пред Вас! Тепърва ще имате много възможности за щастлива връзка.

Успех!

www.mariyakoeva.weebly.com

betito2Дата: Събота, 16.03.2013, 17:01 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Благодаря ви,но ако се разделя с него ще плача и страдам повече....

mariya_koevaДата: Събота, 16.03.2013, 17:18 | Сообщение # 4
Заслужил посетител
Вие сама решавате как да процедирате. Аз Ви давам мнението си единствено като страничен наблюдател, но не бих могла да решавам вместо Вас. Животът е във Вашите ръце и е необходимо да го живеете така, както прецените за най-удачно.

betito2Дата: Събота, 16.03.2013, 17:31 | Сообщение # 5
Новорегистриран
Ми страх ме е много!

mariya_koevaДата: Събота, 16.03.2013, 17:38 | Сообщение # 6
Заслужил посетител
Върху какво се основава страхът Ви и защо смятате, че бихте била по-щастлива, ако останете с приятеля си, имайки предвид какво Ви причинява? Хубаво е да ми дадете малко повече информация, за да мога да бъда полезна.

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Моля ви помогнете ми......
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016