Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
03.12.2016, 08:47
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 2«12
Психология форум » Общо » Говорилня » Любов, еднообразие, изтощени чувства и още нещо...
Любов, еднообразие, изтощени чувства и още нещо...
dalidaДата: Понеделник, 01.10.2012, 18:22 | Сообщение # 11
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
dry

dalidaДата: Понеделник, 01.10.2012, 18:27 | Сообщение # 12
Новорегистриран
Съобщения: 2
Здравейте, може ли да Ви попитам за съвет?
Имам извънбрачна връзка от 3 години. В момента му предстои съкращение и все ми повтаря, че няма пари за да се видим напоследък, както и че последните дни трябва да ходи на работа , за да не загуби надницата си от 40 лв. Миналата седмица ми каза, че е взел 800 лв. назаем, за да купи компютър за в къщи и аз се почувствах пренебрегната и се ядосах. ТОй каза , че му се бъркам в личните нужди и аз затворих телефона. На другия ден ми звънна, но аз го изключих , защото имах работа в момента и след това не посмях да се обадя, защото последните дни нямаха работа и си стоеше в къщи, така че аз не знаех дали не е жена му там. Знам , че в момента много страда за мен, защото ме обича много, аз също страдам, но не смея да звънна, защото не знам дали не е с жена си,а не мога и СМС да пусна, защото тя понякога ги чете, няма скайп и фейсбук, а аз искам просто да му се извиня. Все пак той се обади на следващия ден... Как мислите , че трябва да постъпя

ElyДата: Събота, 14.05.2016, 11:05 | Сообщение # 13
Новорегистриран
Съобщения: 4
Според мен връзката между двама човека не трябва да се превръща в един всекидневен навик, защото тогава всичко ценно в нея се губи, а след това е много трудно да се изгради наново. Трябва да обсипваме с внимание и нежност нашите половинки, защото нали в това е смисълът? Когато обичаме някого, ние искаме той да се чувства добре, а той се чувства добре, когато разбере, че е важен за някого. Не трябва да се носим по течението, а ние да го управляваме!  smile

Психология форум » Общо » Говорилня » Любов, еднообразие, изтощени чувства и още нещо...
Page 2 of 2«12
Search:

Boyanova © 2016