Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Сряда
07.12.2016, 12:28
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 212»
Психология форум » Общо » Говорилня » Любов, еднообразие, изтощени чувства и още нещо...
Любов, еднообразие, изтощени чувства и още нещо...
slance20Дата: Понеделник, 02.08.2010, 19:57 | Сообщение # 1
Заслужил посетител
Група: Пълен достъп
Съобщения: 559
Статус: Офлайн
Какво трябва да се направи, когато нещата между двама ви са привидно наред, но все нещо не ви достига. Все ви липсва онази тръпка, онези изненади, които си правехте взаимно в началото един на друг, онова чувство на въодушевление от всяка среща. Дали е възможно една двойка да запази тези неща за цял живот или трябва да престане търсенето на "под вола теле" smile и да се примири с ежедневието и еднообразието в живота ни?

www.slance20.ovo.bg

FIREДата: Tuesday, 03.08.2010, 15:20 | Сообщение # 2
Редовен посетител
Група: Потребители
Съобщения: 155
Във въпроса ти сама си отговори. "Все ви липсва онази тръпка, онези изненади" - нещо ново. wink

slance20Дата: Tuesday, 03.08.2010, 18:39 | Сообщение # 3
Заслужил посетител
Да, но ми е интересно дали вие го променяте и как? smile

www.slance20.ovo.bg

FIREДата: Tuesday, 03.08.2010, 19:53 | Сообщение # 4
Редовен посетител
Аз си нямам приятелка в момента и не мога да давам идеи. wink

liaДата: Петък, 06.08.2010, 15:09 | Сообщение # 5
Посетител
Съобщения: 59
С времето отношенията стават рутинни и неусетно блясcка се губи, трудно е, защото връзка се превръща в бреме, задължение и ...угасва ... Аз лично си позволявам да изживея всяко чувство на макс. В началото ми е интересно опознаването, после чисто егоистично провокирам и държа „задействани” онези качества в човека, които са творчески , доверявам се отново на интуицията си . Една връзка за мен е творчество, иска непрекъснато обогатяване и творене . Преди и аз се чудех защо бляскавият поглед се променя в критичен или безразличен . Но единственното, което се сещам е , че всичко е в ръцете на жената и тя трябва да е 4 в 1, като 4 различни жени, които не се познават и не знаят другата какво прави - съпруга, майка, любовница и приятелка за един и същи човек - което е трудно, но дава добър резултат .

FIREДата: Петък, 06.08.2010, 16:22 | Сообщение # 6
Редовен посетител
Искаш да кажеш че играеш на роли само и само да си спомниш забравено чувство?

liaДата: Петък, 06.08.2010, 18:53 | Сообщение # 7
Посетител
smile Не, не, едва ли играя, а още по-малко да си спомня забравеното чувство. Просто не си позволявам да съм само домакиня или само майка и т.н. smile

slance20Дата: Петък, 06.08.2010, 19:01 | Сообщение # 8
Заслужил посетител
Какво лошо има в ролите ако това ще освежи връзката... Ами да, понякога може би са и роли, FIRE smile Идеята е да имат положителен ефект върху връзката. Но е много трудно... smile

www.slance20.ovo.bg

FIREДата: Събота, 07.08.2010, 20:01 | Сообщение # 9
Редовен посетител
Лиа, какво е непозволено за теб? Спомена позволено и ми пръкна тоя въпрос в тиквата.

liaДата: Неделя, 08.08.2010, 16:38 | Сообщение # 10
Посетител
Moga da kaja kakwo ne si pozwolqwam .Teoreti4no nqma za men nepozwoleni ne6ta ,poneje pozwoleno-nepozwoleno ,slaga granici i pre4i na swobodata ,no iawno nie sami si slagame i opredelqme granicite. smile Kara6 me da se zamislq seriozno . wacko
No s1s sigurnost za men ne e pozwoleno da b1da fal6iwa ,da ne b1da sebe si i da prawq ne6tata bez 4uwstwo .Opitah dwa p1ti i uroka be6e tragikomi4en smile ^amarite na sobstwennata ni glupost b1rzo ni wkarwat w p1tq i qsno ni pokazwat nepozwolenite ne6ta.Pone pri men ne6tata sa mnogo b1rzi kato otgowor i podobno 6amaroswane me swalq na zemqta biggrin
FIRE a, ti kak si predstawq6 edna wr1zka ,na kakwo bi se krepqla tq i s kakwo se ,,hrani,, .Sklonen li si na kompromis ?

Психология форум » Общо » Говорилня » Любов, еднообразие, изтощени чувства и още нещо...
Page 1 of 212»
Search:

Boyanova © 2016