Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Сряда
07.12.2016, 12:30
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 2«12
Психология форум » Общо » Говорилня » Кое е най страшното нещо? (а?)
Кое е най страшното нещо?
RubДата: Сряда, 22.12.2010, 14:36 | Сообщение # 11
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 3
Статус: Офлайн
Не знам, но дано да грешиш. Всъщност много бих искал да грешиш, защото не съм привързан към "сегашното", че да ме е страх от новото. Впрочем даже не ми харесва сегашното. Както и да е - нещата не се променят така или иначе. Екзистенциален вакуум - това е нащо поколение...

CprogДата: Неделя, 15.07.2012, 11:51 | Сообщение # 12
Група: Removed

Quote (Boyanova)
Едното е страшно във физически план и това е неспособността да се грижи човек сам за себе си поради болест или нещо, което да лишава от контрола над тялото.

Знам, че не е добра практика да се отговаря на мнение, което от преди 2 години, но горното съждение ме замисли и реших, че мога да отговоря тук. Какви чуства може да породи и какви ефекти може да има върху психиката на човек едно подобно състояние на неспособност на 100% контрол над тялото ?От чисто теоретична гледна точка на науката психология.

BoyanovaДата: Понеделник, 16.07.2012, 10:31 | Сообщение # 13
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Cprog, за всеки е индивидуално. Няма установена някаква универсална схема, по която да протича изживяването на такъв момент.

AleksandrovaДата: Tuesday, 28.08.2012, 02:59 | Сообщение # 14
Група: Removed

saglasna sam s Boyanova i FIRE.A zamislqli li ste se,ako ne moje6 da kontrolira6 psihikata si,ako ne6to i ima i ne znae6 kakvo misli6,pravi6,4uvstva6,ne6ta koito ne iska6,no i ne moje6 da spre6,vazpriema6 sveta nenormalno ne6to kato psihozi i t.n.spored men psihikata na 4oveka e stra6no,za6toto na neq se krepi duha,tqloto,nie horata mislim,i kakto misli6,kakvato psihika ima6 i takova 6te jane6 ne6to takova mn.go oburkah xaxa

Просто_азДата: Събота, 14.06.2014, 18:00 | Сообщение # 15
Новорегистриран
Съобщения: 5
За мен най-страшно е да изгубиш половинката си или детето си.

cvbxДата: Четвъртък, 25.02.2016, 13:18 | Сообщение # 16
Новорегистриран
Съобщения: 4
това,което преживях-погребах дядо;баба;брат;дядо;баба;баща и майка си....и превърташ това доживот

cecivalchanovaДата: Събота, 27.02.2016, 18:46 | Сообщение # 17
Новорегистриран
Съобщения: 2
Quote cvbx ()
.и превърташ това доживот
Ако постоянно превърташ загубата на любими хора в ума си, то това ще е един много болезнен живот. Пробвай да си спомняш за тях само хубавите неща, тези които те карат да се усмихваш.
За мен също най-страшното е да загубя близък човек, но ме научиха да си спомням за близките си които не са сред нас с усмивка.

lost1987Дата: Събота, 30.04.2016, 16:30 | Сообщение # 18
Новорегистриран
Съобщения: 4
За мен най-страшното нещо е да останеш сам.

megi123Дата: Понеделник, 09.05.2016, 11:07 | Сообщение # 19
Новорегистриран
Съобщения: 5
За мен най страшното нещо загубата на близък човек.

Психология форум » Общо » Говорилня » Кое е най страшното нещо? (а?)
Page 2 of 2«12
Search:

Boyanova © 2016