Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:35
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » Общо » Анкети, занимавки, хумор » Какво домашно животно имате? (анкета)
Какво домашно животно имате?
Какво домашно животно имате?
1.Котка[ 6 ][66.67%]
2.Куче[ 6 ][66.67%]
3.Папагал или друга птица[ 2 ][22.22%]
4.Хамстер[ 0 ][0.00%]
5.Мишка[ 1 ][11.11%]
6.Зайче[ 0 ][0.00%]
7.Рибки[ 0 ][0.00%]
8.Друго[ 2 ][22.22%]
Answers total: 9
BoyanovaДата: Четвъртък, 15.04.2010, 18:10 | Сообщение # 1
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Статус: Офлайн
Разкажете нещичко за животното си- как се казва, как се е озовало при вас, какви лудории върши (ако върши).

liaДата: Сряда, 11.08.2010, 14:22 | Сообщение # 2
Посетител
Група: Потребители
Съобщения: 59
smile папгалите са ми ветерани т.е женският ,наричам я Мая ,но нещо все остава ,,вдовица,, на 7годиние е и партньорите й са все 1-ва младост smile не разбирам как ги ликвидира като й омръзнат ,но е мн. интелигентна ,хитра и любопитна,обича да свири като човек или да имитира будилника ,не понася силен шум и буквално крещи докато не поучи тишината си .Кучето ми е смеска от старфоршер и питбул wacko -тих звяр и понеже не признава никой освен мен (за него приятели -няма) му се налага да живее на двора със синджир на врата angry ,имах и чаровен далматинец но ми го откраднаха брутално ,котката ми умря и на др. ден коте със същата окраска седеше на прозореца ми ,обикаляше сякаш всичко му е познато и си е у дома ,та се самонастани ...т.е аз прибирам всичко което е пред вратата ми или изоставено ,понякога става зоо-дом но ..който обича животни знае ,че там избирателност -няма .

BoyanovaДата: Събота, 14.08.2010, 21:08 | Сообщение # 3
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
lia, снимки има ли?

Аз си имам само котка. Подарък ми е. Животинката не и беше вървяло с предишни собственици (виждала съм я да бяга по стени от страх, защото е гонена за удоволствие, още тогава не го одобрих). Та не понасяше хора след такова отношение към себе си. Страхът от тормоза я е направил агресивна към хората. Не мисля, че ще свикне с външни хора и не я тормозя да я показвам на приятели. Тя и гостите ми са на различни места из апартамента поради това, за да не стават войни помежду им, предизвикани от хъскащо-деряща и хапеща черна котка с побеснял поглед.

Но как се харесахме с котката. Тя като че ли ме усети, че и влизам в положение и се нагушка в мен един ден. С това ме спечели окончателно въпреки агресивните си привички към хората и по-късно, като разбрах, че си търси нов дом, си я взех. Ето снимка на въпросната котка (умерено ядосана от това, че е снимана със светкавица няколко пъти).

Прикачено: 5809685.jpg(170Kb)

FIREДата: Неделя, 15.08.2010, 17:34 | Сообщение # 4
Редовен посетител
Съобщения: 155
И аз имах 1 такава черна котка но изчезна безследно и остана само и неин котарак и 1 куче ветеран. biggrin

cynologyДата: Понеделник, 16.08.2010, 22:36 | Сообщение # 5
Група: Removed

От 1967 година неизменно кучетата са присъствали в дома ми (сред семейството ми).
Винаги съм отглеждал породисти животни, но от няколко години се занимавам основно със спасяване на бездомни, като в момента в кучкарника си имам 5 такива.

slance20Дата: Tuesday, 17.08.2010, 19:35 | Сообщение # 6
Заслужил посетител
Група: Пълен достъп
Съобщения: 559
Браво cynology, хубава инициатива!

www.slance20.ovo.bg

cynologyДата: Четвъртък, 19.08.2010, 06:37 | Сообщение # 7

Да, и аз мисля така.

Благодаря!

FIREДата: Четвъртък, 19.08.2010, 09:50 | Сообщение # 8
Редовен посетител
В кучкарника, в дома... на то ва спасение ли му викаш? По скоро затвор, на вън нема да издържът мн вр но поне ще са свободни. Толко и ти разбираш от животни. dry

cynologyДата: Четвъртък, 19.08.2010, 13:55 | Сообщение # 9

Огън или огнен,

Който или която и да си!

Не казвай „хоп” преди да си скочил.

Аз се занимавам с кучета повече от 43 години. И като ти казвам, че се занимавам, значи се занимавам така както трябва да се прави.

„Кучкарникът” ми е официално регистриран развъдник към Международната федерация по кинология. И ако казвам „кучкарник” то е именно поради факта, че от години съм се отдал на спасяване и отглеждане на бездомни и на-често осакатени от изродени човешки подобия кучета. С тези кучета аз не извършвам никакви селекционни мероприятия и затова не говоря и за развъждане, ако въобще можеш да схванеш за какво иде реч. Но се съмнявам, изхождайки от коментара ти.

Не искам да изпадам в положението на самохвални и недорасли пубертети с хвалби какво и по колко ядат моите кучета, с каква свободна площ за разходка разполагат, какви ваксини и обезпаразитващи препарати им се дават, затова само пак ще кажа – не казвай „хоп” преди да си скочил.

FIREДата: Петък, 20.08.2010, 08:51 | Сообщение # 10
Редовен посетител
Бла бла бла, мъж съм на 19 год и се казва Огън. Викаж аз прибързвам но и ти не оставаш по назад. wink

Психология форум » Общо » Анкети, занимавки, хумор » Какво домашно животно имате? (анкета)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016