Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Понеделник
05.12.2016, 16:30
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 212»
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - ЗАПИСВАНЕ НА ПЛАТЕНА КОНСУЛТАЦИЯ » Психологически онлайн тренинги, семинари, обучения- записване » Предложение за участие в безплатен е-тренинг ("Медитацията - път към себеразвитие и здраве")
Предложение за участие в безплатен е-тренинг
Желаете ли да вземете участие в е-тренинга?
1.Да[ 9 ][100.00%]
2.Не[ 0 ][0.00%]
Answers total: 9
BoyanovaДата: Четвъртък, 22.07.2010, 16:01 | Сообщение # 1
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Статус: Офлайн
И тъй, желаете ли да вземете участие в безплатния е-тренинг "Медитацията - път към себеразвитие и здраве", който ще водя аз?

Ако желаете да участвате, то запишете се по темата или чрез формата за контакт на главната страница на сайта, а може и като ми изпратите ЛС.

Ето и подробности около това как ще протече е-тренингът. За да се гарантира конфиденциалност на информацията, във форума тук ще бъде създадена специална секция с ограничения за достъп, където ще влизат единствено участващите в е-тренинга.

Подробности за това какво са тренингите може да прочете тук: КЛИК

Продължителност на е-тренинга: 2 седмици

Начало на започване на тренинга: 04 август 2010г.

Краен срок за записване за участие:
03 август 2010г.

Права на участниците.
Участващите могат да:

1. копират за себе си полезната им информация;
2. откриват нови теми, да общуват, да изказват мнения, да дават предложения;
3. дават информация за себе си в този обем, който считат за нужно;
4. изразяват свободно своите мисли, чувства, усещания;
5. работи колкото и когато може;

Задължения на участниците.

1. Пазят конфиденциалност. Забранява се изнасянето на информация от е-тренинга из публичното пространство. Ако това се случи, ще сезирам компетентните органи.
2. Не пречат на работата на останалите. В е-тренинга няма да се допускат препирни и обиди. При наличие на такива, виновните ще бъдат отстранявани за постоянно от е-тренинга.
3. В е-тренинга няма ограничения кой колко и кога да работи, но това не означава, че може някой да се запише и изобщо да не работи. Онези, които са се записали в тренинга, но не проявяват поне минимална активност, ще бъдат отстранени за постоянно от е-тренинга.

BoyanovaДата: Четвъртък, 22.07.2010, 19:16 | Сообщение # 2
Админ
Тъй като на пощата си получих следните запитвания:

"Интересува ме кога и къде се провеждат срещите за тренинга? По кое време и дали са всеки ден?"

И преценявам, че е възможно тези въпроси да възникнат и у други, затова ето:

Доуточнения:

Тъй като става дума за е-тренинг, то начинът за провеждане ще е он-лайн, за да може всеки, който пожелае да се включи, да го направи, независимо в коя част на България или дори на света, се намира. Това означа и свободно планиране на посещенията - те са винаги, когато на участника му е удобно, в рамките на двете седмици през които ще трае е-тренинга.

А през тези две седмици ще бъдат качвани регулярно различни упражнения, ще има обсъждания, отчет на резултати, споделяне и т.н.

Мястото, където ще се проведе е форумът: http://psychology-bg.ucoz.com/forum и в него ще бъде създадена секция с ограничен достъп, която няма да може да се чете от неучастващи в тренинга.

Ако има още въпроси, задавайте ги по темата или на мейл. Ще отговоря.

Желая Ви всичко най-добро!

BoyanovaДата: Четвъртък, 22.07.2010, 21:25 | Сообщение # 3
Админ
smile Добре дошла на първата участничка в е-тренинга: slance20

slance20Дата: Четвъртък, 22.07.2010, 22:10 | Сообщение # 4
Заслужил посетител
Група: Пълен достъп
Съобщения: 559
smile Привет на всички, радвам се да се присъединя към подобна инициатива - мисля, че ще бъде интересно (надявам се и полезно wink )...

www.slance20.ovo.bg

FIREДата: Петък, 23.07.2010, 10:09 | Сообщение # 5
Редовен посетител
Група: Потребители
Съобщения: 155
И мен запиши smile

uvellaДата: Петък, 23.07.2010, 11:32 | Сообщение # 6
Посетител
Съобщения: 27
Участвам. Ще има тема, надявам се.

Това, което мислиш за мен, не е моя работа.

milamДата: Петък, 23.07.2010, 11:52 | Сообщение # 7
Група: Removed

и аз се присъединявам

BoyanovaДата: Петък, 23.07.2010, 17:24 | Сообщение # 8
Админ
На всички, които са се записали до тук, е пратена на лично съобщение във форума парола за достъп до секцията, където ще се проведе е-тренинга.

LoluДата: Петък, 23.07.2010, 22:04 | Сообщение # 9
Новорегистриран
Съобщения: 6
Здравейте!
Ще се радвам много да участвам в тренинга!!!
Благодаря за чудесната инициатива..

BoyanovaДата: Петък, 23.07.2010, 22:54 | Сообщение # 10
Админ
Lolu, записвам те за участие. Ще ти пратя паролата за достъп до секцията за е-тренинга на ЛС.

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - ЗАПИСВАНЕ НА ПЛАТЕНА КОНСУЛТАЦИЯ » Психологически онлайн тренинги, семинари, обучения- записване » Предложение за участие в безплатен е-тренинг ("Медитацията - път към себеразвитие и здраве")
Page 1 of 212»
Search:

Boyanova © 2016